دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر فرهاد ابول نژادیان

ریاست دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات : متخصص کودکان و فوق تخصص آلرژی و ایمنولوژی بالینی
  • تخصص : متخصص کودکان و فوق تخصص آلرژی و ایمنولوژی بالینی

دکتر فرهاد ابول نژادیان

ریاست دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Farhad Aboulnejadian@ajums.ac.ir

دکتر غلامرضا ساری زاده

معاون توسعه مدیریت و منابع

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر غلامرضا ساری زاده

معاون توسعه مدیریت و منابع

  • تلفن : 06133333179
  • پست الکترونیکی : Sari Zadeh@ajums.ac.ir

دکتر حسین برزگر

معاون غذا و دارو

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر حسین برزگر

معاون غذا و دارو

  • تلفن : 06132232365
  • پست الکترونیکی : Hussein Barzegar@ajums.ac.ir

دکتر سید محمد علوی

معاون بهداشت

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص : متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری در اهواز

دکتر سید محمد علوی

معاون بهداشت

  • تلفن : 33339196-061
  • پست الکترونیکی : .alavie@ajums.ac.ir

دکتر مهران ورناصری

معاون درمان

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

دکتر مهران ورناصری

معاون درمان

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Dr. Mehran Vernaseri@ajums.ac.ir

دکتر امیر جمشیدنژاد

مدیر آمار، فن آوری اطلاعات و ا

  • سوابق : استادیار
  • تحصيلات : هیئت علمی
  • تخصص : دکترای تخصصی علوم کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

دکتر امیر جمشیدنژاد

مدیر آمار، فن آوری اطلاعات و ا

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Amir Jamshidnezhad@ajums.ac.ir

حجت الاسلام والمسلمین آیت عادلی نژاد

مسئول نهاد نمایندگی

  • سوابق :
  • تحصيلات :
  • تخصص :

حجت الاسلام والمسلمین آیت عادلی نژاد

مسئول نهاد نمایندگی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : adeli@ajums.ac.ir

دکتر مرتضی خفایی

مدیر روابط بین اللمل دانشگاه

  • سوابق :
  • تحصيلات : استادیار بهداست عمومی
  • تخصص : دکترای تخصصی بهداشت عمومی

دکتر مرتضی خفایی

مدیر روابط بین اللمل دانشگاه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : khafaie-m@ajums.ac.ir

دوران

لطفا صبر کنید ...

دکتر سید سعید سیدیان

ریاست دانشکده پزشکی

  • تحصيلات :

دکتر سید سعید سیدیان

ریاست دانشکده پزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Seyed Saeed Seyedian@ajums.ac.ir

دکتر بهزاد شریف مخمل زاده

رئیس دانشکده داروسازی

  • تحصيلات :

دکتر بهزاد شریف مخمل زاده

رئیس دانشکده داروسازی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Sharif Makhmal Zadeh@ajums.ac.ir

دکتر محمد جعفر شاطرزاده

رئیس دانشکده ی علوم توان بخشی

  • تحصيلات :

دکتر محمد جعفر شاطرزاده

رئیس دانشکده ی علوم توان بخشی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Shearzadeh@ajums.ac.ir

دکتر جعفر فتاحی اصل

ریاست دانشکده پیراپزشکی

  • تحصيلات :

دکتر جعفر فتاحی اصل

ریاست دانشکده پیراپزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Jaafar Fattahi Asl@ajums.ac.ir

دکتر مرضیه اسدی ذاکر

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

  • تحصيلات :

دکتر مرضیه اسدی ذاکر

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

  • تلفن : 06133738331
  • پست الکترونیکی : Asadizaker_m@ajums.ac.ir

دکتر اسداله احمد زاده

ریاست دانشکده دندانپزشکی

  • تحصيلات :

دکتر اسداله احمد زاده

ریاست دانشکده دندانپزشکی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : aaaa@ajums.ac.ir

6.0.3.0
گروه دورانV6.0.3.0